БЕЗКОШТОВНА
доставка рослин і зрізаних квітів
Квіти і товари для флористики
ОПТОМ

+38 (067) 007 50 70, +38 (095) 007 70 30
Пн-Пт: 9.00 - 18.00, Нд: 10.00 -18.00

 • Обране (0)
 • Обране (0)
Квіти і товари для флористики
ОПТОМ
Paeonia - flowers & decorPaeonia - flowers & decor

Правила пересадки кімнатних рослин

Правила пересадки кімнатних рослин
13 July, 2021

Кожен квітникар, навіть початківець, стикається з необхідністю пересадити кімнатну рослину в новий горщик. Однією з головних причин для пересадки є покупка нового рослини. Кімнатні квіти продаються в горщиках, не призначених для тривалого вирощування в них, тому пересадка на початковому етапі - неминуча. Також рослина пересаджують, коли воно виростає зі свого "будиночка", і потрібно місце розташування побільше.

В інтернет-магазині Paeonia представлені рослини в якісних горщиках, в яких вони можуть жити тривалий час. Але, слід бути готовим до того, що прийде час, коли квітка доведеться все-таки пересадити в більш об'ємну чашу або розсадити в кілька ємностей.

Процес пересадки кімнатних рослин багатьох квітникарів, особливо аматорів, може вводити в ступор. Ми розповімо, як зробити цей процес найбільш правильним, щоб зберегти красу і здоров'я рослини.

Тонкощі пересадки декоративних рослин

Перш, ніж ви займетеся відповідальною процедурою догляду за домашнім рослиною - пересадкою, слід ознайомитися з тонкощами цього процесу. наприклад:

 • Обов'язкове пересаджування потрібно рослинам, коли горщик став маленьким. Це легко помітити, так як коріння починають виступати назовні, крізь верхній шар грунту або дренажні отвори, а листя повністю покриває стебло і горщик, що не видно землі. Також про невідповідному розмірі горщика говорить нестійкість рослини в нинішньому контейнері.
 • Не забувайте міняти землю в горщику як мінімум раз в 2-3 року. Найкраще підбирати землю спеціально призначену для певного виду рослини, так як це гарантує зростання і здоров'я вашого зеленому вихованцеві! Хоча субстрат для певного сорту рослини дорожче універсального, ефект не змусить себе чекати! Рослина буде нормально розвиватися і цвісти, якщо воно з квітучих.
 • Пересаджувати рослину слід навесні (березень-квітень), коли більшість рослин виходять з періоду спокою і починають помітно рости і цвісти. У цей час важливо оновити частину землі в горщику. і тоді рослина буде рости ще швидше. Не забувайте стежити за місячними циклами. Квіти, пересаджені в період зростаючого Місяця, краще приймаються після пересадки.
 • Обсяг нового горщика не повинен бути набагато більше попереднього! Золоте правило вибору нового горщика - діаметр більше на 1,5-3 см.
 • Вибираючи форму і дизайн нового горщика, важливо враховувати вид рослини! Але, варто зазначити, що у кожного контейнера повинні бути дренажні отвори, щоб зайва вода могла йти самостійно, не завдаючи шкоди коріння.
 • Перед пересадкою новий горщик краще помістити в воду на 8-12 годин. А рослина рясно полити відстояною водою, щоб його було легше дістати з ємності.

Перед розміщенням квітки в новому горщику, не забудьте насипати невеликий шар дренажу на дно. Потім присипте його трохи свіжим грунтом, розмістіть посередині рослина і засипте залишилася землю.

Дотримуючись цих нехитрих правил, ви забезпечите домашньому декоративному вихованцеві довге життя!

Як зрозуміти, що настав час для пересаджування кімнатної квітки

Мало хто знає, але кожна квітка має свої особливості життєдіяльності. Особливо важливо враховувати, що не всі рослини вимагають негайної пересадки, як тільки настала весна. В інтернет-магазині Піонія представлена ​​величезна кількість абсолютно різних рослин зі своїми нюансами життєздатності.

Отже, коли і кого слід пересаджувати в новий горщик:

 1. Молоді рослини, яким 1-2 роки, пересаджувати слід щорічно.
 2. Старі рослини - від 3 років, рекомендується пересаджувати кожні 2-3 роки в залежності від темпу зростання і розростання коренів.
 3. Унікальні рослини, які погано переживають процедуру пересадки (наприклад, хамедорея і каучуковий фікус), відразу рекомендують садити у великі ємності, в яких кожні два роки оновлюється тільки верхній шар грунту.

Пам'ятайте, що кожна рослина - індивідуально! І не всі правила підходять безпосередньо для вашого зеленого вихованця. Якщо ви помічаєте, що рослині в горщику погано, воно жовтіє або блякне, не цвіте, опадає листя, не розпускаються бутони, гниють корені, це 100% -ий знак, що настав час оновити грунт і можливо пересадити рослину в новий квітковий контейнер!

Після пересадки не забувайте доглядати за квіткою, так як для нього ця процедура - завжди стрес! У цей час не варто рослина розміщувати на сонячній стороні прямо під прямими променями. Чи не заливайте рослину водою, а злегка обприскуйте грунт. Чи не удобрюйте рослина мінімум місяць після пересадки!

Краса ваших рослин тільки в ваших руках!

Додати коментар

Ви повинні увійти , щоб додати коментар. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструвати її. Реєстрація безкоштовна!

Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber