БЕЗКОШТОВНА
доставка рослин і зрізаних квітів
Квіти і товари для флористики
ОПТОМ

+38 (067) 007 50 70, +38 (095) 007 70 30
Пн-Пт: 9.00 - 18.00, Нд: 10.00 -18.00

Paeonia - flowers & decor

Про нас

2010
Компанія Paeonia
була створена в Дніпрі
в 2010 році, як постачальник
кімнатних і вуличних
рослин.
2016
В 2016 році в нашій
компанії з'являється
відділ товарів для
флористів.
2018
В 2018 році ми
відкрили відділ
зрізаних квітів.
Постачальники

Поставки товарів до нас на склади здійснюються з Нідерландів, Італії, Німеччини, Данії, Кенії, Ефіопії, Колумбії, Китаю, Еквадору і Тайваню.

Склади
Наші складські приміщення повністю відповідають технічним характеристикам необхідним для зберігання товарів всіх категорій, представлених в нашому асортиментом портфелі
Склади рослин горщиків

Для рослин горщиків просторі, світлі склади з постійною температурою і рівнем вологості.

Склади для зрізаних квітів

Для зрізаних квітів холодильні камери, з окремою зоною приймання і формування замовлень та зоною для зберігання, з оптимальними умовами, за підтримку яких відповідають наші фахівці.

Приміщення для предметів декору і товарів для флористів

Великий виставковий зал для предметів декору і товарів для флористів.

Способи доставки товару

Доставка замовлень клієнтам здійснюється тільки спеціалізованим транспортом, характеристики якого повністю відповідають стандартам, прийнятим для кожної категорії товару.

Наші партнери

На сьогоднішній день нашими партнерами є мережа магазинів Сільпо і Варус, а також більш 500 приватних магазинів флористики в різних містах України. У пік сезону рослин і зрізаних квітів наша компанія успішно справляється з навантаженням близько 200 супермаркетів Сільпо та Варус.

Послуги для мережевих клієнтів

Для мережевих клієнтів у нас передбачена послуга надання позаштатних (понад 40 осіб) флористів для обслуговування іухода за рослинами у відділах магазинів.

Наші фахівці

Сьогодні в нашій компанії працюють співробітники з високою кваліфікацією, що дозволяє нам оперативно обробляти замовлення наших кліентові, гнучко реагувати на зміну тенденцій на ринку флористики.

Асортимент

Ми пропонуємо найкращі ціни на постійний і сезонний асортимент товарів, при цьому приділяючи особливу увагу якості та свіжості рослин, завдяки співпраці з найкращими садівниками світу. Кожному клієнту нашої компанії буде надано обслуговування на найвищому рівні. Ми ростемо і змінюємося, щоб ваш бізнес був успішним.

Зв'язатися з нами

Телефон: (067) 007-50-70

Сайт: www.paeonia.com.ua

Instagram: @paeonia_ukraine

Facebook: @PaeoniaUkraine

Адреса: Україна, м. Дніпро, вул. Миколи Руденка, 60Б